Parafia NMP Wspomożycielki Wiernych

Jubileuszowa Pielgrzymka do Paryża i Fatimy 2017

Termin: 4-13.06.2017

Dzień 1 Wyjazd w godzinach popołudniowych około godziny 15:00 i bezpośredni przejazd przez Niemcy do Francji. (nocna podróż).

Dzień 2 W godzinach porannych toaleta i śniadanie własne, a następnie przejazd do centrum Paryża, spotkanie z przewodnikiem i wizyta w Sanktuarium Cudownego Medalika, wizyta w Domu Macierzystym Zgromadzenia Najświętszych Serc, Msza Święta. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3 Śniadanie w hotelu, a następnie wyjazd do Lourdes z postojem w Tours, tam nawiedzenie bazyliki św. Marcina. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 4 W godzinach porannych śniadanie i przejazd do Fatimy, zakwaterowanie, odpoczynek i czas do własnej dyspozycji . Kolacja i (fakultatywnie) wieczorny różaniec ze świecami. Nocleg w hotelu.

Dzień 5 Całodzienny pobyt w Fatimie: Msza Święta w dolinie Cova da Iria, nawiedzenie bazyliki, Droga Krzyżowa. Przejazd do miejscowości Łucji, Franciszka i Hiacynty oraz zwiedzanie ich domów rodzinnych. Po południu czas wolny, kolacja, a po niej udział w wieczornej procesji różańcowej     i nocny przejazd do Barcelony.

Dzień 6 Śniadanie pielgrzymkowe i kontynuacja podróży do Montserrat, Msza Święta, zwiedzanie i przejazd na kolacje. Nocleg w hotelu w okolicach Calelli.

Dzień 7 Po śniadaniu przejazd przez Wybrzeże Lazurowe z krótkim postojem w Cannes, a następnie na wybrzeże Liguryjskie do Włoch. Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Savony.

Dzień 8 Po śniadaniu przejazd do Trydentu – miasta soborów, zwiedzanie katedry oraz starówki miejskiej, czas do własnej dyspozycji i kontynuacja podróży do Innsbrucku. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 9 Śniadanie w hotelu i przejazd malowniczą trasą alpejską przez Garmisch-Partenkirchen do Wies, tam Msza Święta, zwiedzanie i kontynuacja podróży do Andechs – miejsca urodzenia     św. Jadwigi, księżnej śląskiej, zwiedzanie, posiłek i wyjazd w kierunku Polski. Planowany powrót około północy i zakończenie pielgrzymki.

CENA:  550 €

Świadczenia zawarte w cenie :

• Przejazd autokarem
  • 6 noclegów hotelach + HB
  • Ubezpieczenie NW i KL
  • Przewodnik na całej trasie

Wstępy do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo około 35 €

TURYSTYKA KRAJOWA I ZAGRANICZNA „ PIAST TOURIST „ JÓZEF SZPETKOWSKI
BRZEG UL. PIŁSUDSKIEGO 23/11
TEL: +48 / 602 339 806 lub 77/ 444 14 72

Poprawiony: czwartek, 23 marca 2017 10:07

Rzymskokatolicka Parafia Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych

ul. Świątnicka 32
52-018 Wrocław - Księże Małe
tel (71) 343 79 76
e-mail: kancelaria@parafiaksieze.pl

Konto bankowe:

Parafialna Deklaracja Wiary - pobierz

W niedzielę:

7:00, 9:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00 (suma), 18:00 (dla młodzieży)

Trestno: 10:00, 16:00 (ważniejsze święta i okazje)

W dni powszednie

Kancelaria czynna:

w środę w godzinach 8:00 - 14:00.

Godziny urzędowania duszpasterzy (z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych):

Poniedziałki w godz. 16:00 - 17:00
Czwartki w godz. 16:00 - 17:00
Soboty w godz. 8:30 - 9:30

Msze św. prosimy zamawiać w Kancelarii lub w Zakrystii po Mszy Św.

Wezwanie do chorego oraz sprawy losowe o każdej porze.

Spowiedź Św.

20 min przed każdą Mszą Św.

Archidiecezja Wrocławska