Poniedziałek, 21.01 – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
Czwartek, 24.01 – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
Piątek, 25.01 – święto Nawrócenia św. Pawła.
Sobota, 26.01 – wspomnienie Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa.

• Serdecznie dziękujemy za otwartość i życzliwe przyjęcie w czasie trwających odwiedzin duszpasterskich Parafii. Plan całej kolędy jest dostępny w gablocie i na stronie internetowej Parafii, a na bieżący tydzień – w „Głosie Serc”. Odwiedziny trwają od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00-21.00, natomiast w soboty od 10.00 do 16.00.
  • W czasie wizyty kolędowej kancelaria parafialna w poniedziałki i czwartki jest nieczynna.
  • Dzisiaj (20.01), o godz. 16.30 zapraszamy serdecznie na koncert kolęd, który odbędzie się w naszym parafialnym kościele.
  • Od wtorku, 22.01, do niedzieli, 27.01, będą trwały 34. Światowe Dni Młodzieży w Panamie, pod hasłem: Oto ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa Twego” (Łk 1,38). Zachęcamy w tych dniach do codziennej modlitwy w intencji uczestników spotkania, zwłaszcza tych, których gościliśmy w naszej Parafii w lipcu 2016 r.
  • W piątek, o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. z kazaniem katechizmowym na temat IV uczynku miłosierdzia co do ciała.
  • W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej Parafii wolontariuszy misyjnych z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego z Wrocławia, którzy będą zbierać ofiary na rzecz dzieci i młodzieży w objętej wojną domową Syrii. Więcej o tym projekcie przeczytamy w „Głosie Serc”.
  • Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, które są wyłożone na stoliku przy bocznym wejściu do kościoła.