Poniedziałek, 28.01 – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
Czwartek, 31.01 – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.
Sobota, 02.02 – święto Ofiarowania Pańskiego.

• Dobiegają końca odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej Parafii. Serdecznie dziękujemy za otwartość i życzliwe przyjęcie oraz wszelkie złożone ofiary. Zakończenie kolędy w czwartek, 31. stycznia. Jeżeli będą jeszcze chętni na dodatkową wizytę, taka możliwość będzie w piątek, 01. lutego, od godz. 16.00. Plan kolędy jest dostępny w gablocie, na stronie internetowej Parafii oraz w „Głosie Serc”.
  • W czasie wizyty kolędowej kancelaria parafialna w poniedziałki i czwartki jest nieczynna.
  • W czwartek, o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o uzdrowienia za wstawiennictwem bł. Eustachego SSCC. Przed Mszą św. zostaną uroczyście wprowadzone do kościoła relikwie bł. O. Eustachego, które nasza Parafia otrzymała od Postulatora Generalnego Zgromadzenia Najświętszych Serc w Rzymie.
  • W I piątek miesiąca wizyta u chorych od godziny 9.00. O 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. W czasie adoracji można skorzystać z sakramentu pojednania i pokuty. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o 17.30.
  • W sobotę, w święto Ofiarowania Pańskiego, przypada Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu Msze św. w kościele parafialnym będą sprawowane o godz. 7.00, 12.00 i 18.00, natomiast w Trestnie o godz. 16.00. Na Msze św. przynosimy ze sobą gromnice.
  • W I sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00 (I).
  • W przyszłą niedzielę, jako pierwszą miesiąca, na każdej Mszy św. – adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Dziękujemy bardzo naszemu organiście, p. Piotrowi Matuszewskiemu, za zorganizowanie koncertu kolęd, który odbył się w minioną niedzielę w naszym kościele, jak również wszystkim wykonawcom i osobom, które pomogły w organizacji – serdeczne „Bóg zapłać!”
  • W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. odbędzie się kwesta na rzecz zakonów klauzurowych w Polsce.
  • Dzisiaj (27.01), gościmy w naszej Parafii wolontariuszy misyjnych z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego z Wrocławia, którzy zbierają ofiary na rzecz dzieci i młodzieży w objętej wojną domową Syrii. Więcej o tym projekcie przeczytamy w „Głosie Serc”.