II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021 r.

1. W pierwszą niedzielę nowego roku pragniemy powierzyć Chrystusowi ten nowy czas.
  2. W środę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte z poświęceniem kadzidła i kredy według porządku niedzielnego. Tego dnia zbiórka do puszek na cele misyjne.
  3. Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30.
  4. Zmiana tajemnic różańcowych w środę po Mszy Świętej wieczornej.
  5. W tym tygodniu przypada:
    • I czwartek miesiąca: nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych o godz. 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 21.00 do 22.00.
  6. Wizyty u chorych w piątek 8 stycznia od godz. 09.00.
  7. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na remont wnętrza naszego kościoła.
  8. Tegoroczna wizyta duszpasterska będzie przebiega w innej formie jak do tej pory. Proponujemy przyjęcie „kolędy” na tzw. zaproszenie. Kartki zgłoszeniowe są wyłożone na stolikach. Wypełnione prosimy złożyć w zakrystii lub w kancelarii. Rozpoczniemy wizytę od 18 stycznia. Szczegółowy program jest wywieszony w gablotach i podany na stronie parafialnej.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
  10. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Józef Siry z ul. Opolskiej, śp. Marian Ćwikliński z ul. Chorzowskiej, śp. Małgorzata Szafran z ul. Górnośląskiej. Wieczny odpoczynek…