1. W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie.
 2. Dziś zbiórka do puszek na ogrzewanie.
 3. Serdecznie zapraszamy na dzisiejszy koncert kolęd, który rozpoczniemy o godz. 16.30.
 4. Serdecznie dziękujemy za otwartość i życzliwe przyjęcie w czasie trwających odwiedzin duszpasterskich Parafii. Plan całej kolędy jest dostępny w gablocie i na stronie internetowej Parafii, a na bieżący tydzień – w „Głosie Serc”. Odwiedziny trwają od poniedziałku do piątku od godz. 16.00 natomiast w soboty od godz. 10.00.
 5. W czasie wizyty kolędowej Kancelaria parafialna we wtorki i czwartki jest nieczynna.
 6. W poniedziałek 20 stycznia przypada kolejna rocznica urodzin o. Mateusza. Pamiętajmy w naszych modlitwach o dostojnym Jubilacie.
 7. We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia Świętej i serdeczna pamięć.
 8. Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30.
 9. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.30.
 10. W sobotę 25 stycznia przypada święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
 11. Jeszcze zostały miejsca na Bal Parafialny. Zapisy trwają do 20 stycznia. Prosimy o dokonywania wpłat. Rozpoczęcie Balu parafialnego o godz. 20.00 na Strzelnicy przy ul. Świątnickiej 36.
 12. W przyszłą niedzielę, 26 stycznia, będziemy obchodzili Światowy Dzień Trędowatych oraz Dzień Islamu. Prośmy tego dnia o właściwą opiekę dla wszystkich chorujących w świecie na tę nieuleczalną chorobę, a także o światło Ducha Świętego, abyśmy potrafili patrzeć na siebie z miłością i zrozumieniem.
 13. Za tydzień w niedzielę Skautki organizują kiermasz z ciastami.
 14. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego.
 15. W tym tygodniu patronują nam: • 21 I – św. Agnieszka, dziewica i męczennica. • 24 I – św. Franciszek Salezy (1567-1622), biskup i doktor Kościoła.
Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia Sercanie Biali