Wtorek, 25.12 – uroczystość Narodzenia Pańskiego.
Środa, 26.12 – święto św. Szczepana, Pierwszego Męczennika.
Czwartek, 27.12 – święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty.
Piątek, 28.12 – święto Świętych Młodzianków Męczenników.
Niedziela, 30.12 – święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

• Dzisiaj ostatnia niedziela Adwentu. Już jutro wieczorem zasiądziemy do wigilijnego stołu, aby połamać się opłatkiem i złożyć sobie najserdeczniejsze życzenia. Niech będzie to czas naznaczony przebaczeniem i otwarciem na drugiego człowieka, niech w naszych sercach zapanuje Boży pokój i miłość.
  • Możliwość skorzystania ze spowiedzi jest jeszcze dzisiaj na wszystkich Mszach św. oraz jutro po Mszy św. porannej ok. godz. 7.30. Nie będzie spowiedzi przed i podczas Pasterki oraz w pierwszym i drugim dniu Świąt!
  • Na uroczystą Pasterkę, którą rozpoczniemy okres Bożego Narodzenia, zapraszamy serdecznie do kościoła parafialnego na godz. 22.00 i 24.00, natomiast do kościoła filialnego w Trestnie na godz. 22.00.
  • W uroczystość Narodzenia Pańskiego Msze św. będą sprawowane o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i dodatkowa o 14.00 oraz o godz. 10.00 w Trestnie i 10.30 w Domu Pomocy Społecznej „Samarytanin”. Nie będzie Mszy świętych o godz. 7.00 i 18.00!
  • W drugi dzień Bożego Narodzenia porządek Mszy świętych jak w niedzielę.
  • Serdecznie dziękujemy panom: Ryszardowi Zabłockiemu i Januszowi Cebule z Mokrego Dworu za ofiarowanie choinek do kościoła parafialnego i filialnego, Jackowi Wruszakowi i Danielowi Wilkowi za transport oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w ustawienie i udekorowanie choinek, przygotowanie żłóbka oraz posprzątanie obu kościołów. „Bóg zapłać!”
  • Ze względu na nasze spotkanie prowincjalne w czwartek i piątek nie będzie Mszy św. o godz. 7.00!
  • W czwartek nie będzie też Mszy św. i nabożeństwa o uzdrowienia za wstawiennictwem bł. Eustachego.
  • W poniedziałek i czwartek kancelaria parafialna będzie nieczynna w godzinach od 16.00-17.00.
  • W piątek wieczorem zapraszamy na Mszę świętą z kazaniem katechizmowym na temat III uczynku miłosierdzia co do ciała.
  • W sobotę, 29.12, rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie Parafian, czyli tzw. „kolędę”. W tym dniu udamy się do Parafian mieszkających w Nowym Domu, Opatowicach, Trestnie i Blizanowicach. Dokładny plan kolędy będzie dostępny za tydzień. Odwiedziny duszpasterskie trwają w sobotę od godz. 10.00 do, maksymalnie, 16.00, natomiast w tygodniu od godz. 16.00 – 21.00.
  • Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich na Mszę św. 1. stycznia o północy, a zaraz po niej na wspólny toast i życzenia do Domu parafialnego. Będzie też gorąca kawa, herbata i coś słodkiego…
  • Do końca bieżącego roku można składać w kancelarii lub zakrystii kartki na wypominki roczne, które są wyłożone na ołtarzu św. Józefa. Prosimy o wyraźne wypisywanie imion zmarłych oraz podawanie na kartce wypominkowej nazwy ulicy z numerem.
  • Bardzo serdecznie witamy nowych Parafian, którzy osiedlili się na Księżu Małym w ciągu ostatniego roku i prosimy o zgłoszenie tego faktu w kancelarii, celem wpisania do kartoteki parafialnej.
  • Parafialny Zespół Caritas serdecznie dziękuje wszystkim, którzy aktywnie wsparli go w organizowaniu jarmarku adwentowego. Dzięki zaangażowaniu i hojności Parafian uzbierano 1495 zł, które zostaną przeznaczone na cele charytatywne.
  • W zakrystii są jeszcze do nabycia poświęcone opłatki oraz kilka małych świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom w cenie 6 zł.
  • W ubiegłą niedzielę w ramach kwesty na parafialny fundusz remontowo-inwestycyjny zebrano 1496 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłac!”