IV Niedziela Wielkanocna – 25.04.2021 r.

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. W dzisiejszą niedzielę przypada XV Ogólnopolska NIEDZIELA MODLITW ZA KIEROWCÓW.
  3. Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30.
  4. W czwartek przypada Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.
  5. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.30.
  6. W najbliższą sobotę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia o 17.30 zapraszamy na nabożeństwa majowe. Tego dnia przypada dzień modlitw za osoby bezrobotne.
  7. W tym tygodniu przypada: I sobota miesiąca: Msza Święta w int. Wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 08.00, oraz nabożeństwo do NSNMP.
  8. Za tydzień w niedzielę 2 maja przypada Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Zachęcam aby z dumą wyeksponować na zewnątrz swoich domów i mieszkań flagę Biało-Czerwoną.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM: 29 kwietnia – św. Katarzyna Sieneńska (1347-1380), dziewica i doktor Kościoła, patronka Europy.
Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia Sercanie Biali