Wtorek, 05.02 – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
Środa, 06.02 – wspomnienie Świętych Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

• W piątek dobiegły końca duszpasterskie odwiedziny rodzin naszej Parafii. Raz jeszcze gorąco dziękujemy za życzliwe przyjęcie oraz wszelkie złożone ofiary, także te, składane na potrzeby liturgicznej służby ołtarza. Podsumowanie kolędy – w przyszłym tygodniu.
  • W dzisiejszą niedzielę, jako pierwszą miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W poniedziałek, 04. lutego, Kościół Wrocławski będzie świętował 13. rocznicę konsekracji biskupiej swego Metropolity, Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego, natomiast w piątek 49. rocznicę konsekracji biskupiej Księdza Kardynała Henryka Gulbinowicza. Zachęcamy do modlitwy w intencji obu Arcypasterzy.
  • Młodzież, ministrantów oraz wszystkich chętnych zapraszamy w poniedziałek, 04 lutego, o godz. 11.00, na rozbieranie choinek i dekoracji świątecznych.
  • Również w poniedziałek, o godz. 17.00, odbędzie się dyżur Parafialnego Zespołu Caritas.
  • We wtorek, w liturgiczne wspomnienie św. Agaty, na Mszy św. o godz. 7.00 nastąpi obrzęd błogosławieństwa wody i chleba, które mają chronić wierzących przed niebezpieczeństwem pożaru. Poświęcony chleb i woda będą dostępne przez cały dzień przy bocznym ołtarzu Jezusa Miłosiernego.
  • W I środę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do św. Józefa o godz. 18.00; po wieczornej Mszy św. – zmiana tajemnic różańcowych.
  • W I czwartek miesiąca nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich i zakonnych – w czasie adoracji przed wieczorną Mszą św. O 21.00 zapraszamy na Godzinę Świętą.
  • Dzisiaj, po każdej Mszy świętej, odbywa się kwesta na rzecz zakonów klauzurowych w Polsce, natomiast za tydzień – na parafialny fundusz remontowo-inwestycyjny.