Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego.
  2. Dziś gościmy przedstawicieli Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego, którzy będą zbierać ofiary na klinikę w Etiopii.
  3. Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30.
  4. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.30.
  5. Tegoroczna wizyta duszpasterska będzie przebiega w innej formie jak do tej pory. Proponujemy przyjęcie „kolędy” na tzw. zaproszenie. Kartki zgłoszeniowe są wyłożone na stolikach. Wypełnione prosimy złożyć w zakrystii lub w kancelarii. Rozpoczniemy wizytę od 18 stycznia. Szczegółowy program jest wywieszony w gablotach i podany na stronie parafialnej.
  6. Za tydzień zbiórka do puszek na remont wnętrza naszego kościoła.
  7. Spotkanie Rodziców dzieci komunijnych 31 stycznia w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
  9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Weronika Moskała z ul. Rybnickiej, śp. Janina Bojakowska z ul. Opolskiej (pogrzeb wtorek godz. 12.00), śp. Ewa Literska z ul. Chorzowskiej (pogrzeb w środę godz. 12.00). Wieczny odpoczynek…