Czwartek, 17.01 – wspomnienie św. Antoniego, opata.
Sobota, 19.01 – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

• Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej Parafii. Plan całej kolędy jest dostępny w gablocie i na stronie internetowej Parafii, a na bieżący tydzień w „Głosie Serc”. Odwiedziny trwają od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00-21.00, natomiast w soboty od 10.00 do 16.00.
  • W czasie wizyty kolędowej kancelaria parafialna w poniedziałki i czwartki jest nieczynna.
  • W piątek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Jest to uprzywilejowany czas modlitwy, spotkań i dialogu wyznań chrześcijańskich, a także możliwość poznania bogactwa i wartości innych chrześcijan oraz proszenia Boga o dar jedności.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 16.30 zapraszamy serdecznie na koncert kolęd, który odbędzie się w naszym parafialnym kościele.
  • Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, które są wyłożone na stoliku przy bocznym wejściu do kościoła.
  • Dzisiaj, po każdej Mszy św. – kwesta na parafialny fundusz remontowo-inwestycyjny.
  • Serdecznie zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki po Mszach św. o godz. 9.00 i 10.30. Dzisiaj poczęstunek przygotowują Róże różańcowe.