V Niedziela Zwykła – 07.02.2021 r.

1. Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30.
  2. W czwartek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W 1858 r., cztery lata po ogłoszeniu Dogmatu o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, w grocie Massabielle Bernadetcie Soubirous objawiła się Matka Boża, która przedstawiła się jako Niepokalane Poczęcie, oraz wezwała do nawrócenia i prosiła o modlitwę. Msze Święte w tym dniu o godz. 08.00, 12.00 podczas której w szczególny sposób będziemy się modlić za chorych z naszej parafii i 18.00.
  3. 11 lutego przypada 15 rocz. konsekracji biskupiej ks. bp. Andrzeja Siemieniewskiego.
  4. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.30.
  5. Trwa wizyta duszpasterska tzw. kolęda na zaproszenie. Kartki zgłoszeniowe są wyłożone na stolikach. Wypełnione prosimy złożyć w zakrystii lub w kancelarii. Szczegółowy program jest wywieszony w gablotach i podany na stronie parafialnej.
  6. Kancelaria Parafialna z dyżurowaniem duszpasterzy we wtorki i czwartki w okresie Wizyty Duszpasterskiej (od 18.01 do 14.02) nieczynna.
  7. W następną niedzielę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  8. Za tydzień zbiórka do puszek na remont wnętrza naszego kościoła.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.

W tym tygodniu patronuje nam:
• 10 lutego – św. Scholastyka (ok. 480-547), dziewica, siostra św. Benedykta, założyciela zakonu benedyktynów i patrona Europy.