Poniedziałek, 11.02 – wspomnienie dowolne NMP z Lourdes.
Czwartek, 14.02 – święto Świętych: Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.
Piątek, 15.02 – wspomnienie bł. Michała Sopoćki, prezbitera.

• W poniedziałek, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorych. Z tej okazji w naszym kościele o godz. 12.00 będzie sprawowana dodatkowa Msza św. połączona z udzielaniem sakramentu Namaszczenia Chorych. Ze względu na konieczność wpisania tych osób do Księgi prosimy o wcześniejsze zgłoszenie w zakrystii osób, które przyjmą sakrament namaszczenia w poniedziałek. Na zakończenie Mszy św. nastąpi błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem na sposób lurdzki.
  • W poniedziałek przypada również 13. rocznica konsekracji biskupiej J. E. Ks. Bp. Andrzeja Siemieniewskiego. Zachęcamy do modlitwy w intencji biskupa pomocniczego naszej Archidiecezji.
  • W czwartek, o godz. 17.15, zapraszamy na nabożeństwo, a następnie Mszę św. za zmarłych polecanych Bożemu Miłosierdziu w wypominkach rocznych.
  • W piątek, na zakończenie wieczornej Mszy św., odbędzie się krótkie nabożeństwo ku czci bł. Michała Sopoćki, spowiednika i kierownika duchowego św. Faustyny, połączone z błogosławieństwem jego relikwiami. Zachęcamy do uczestnictwa.
  • Serdecznie dziękujemy osobom, które włączyły się w poniedziałek w akcję rozbierania choinek i żłóbka. Dziękujemy również paniom: Teresie i Ewie za kwiatowe dekoracje ołtarzy.
  • Zachęcamy do zapoznania się ze statystyką tegorocznej wizyty kolędowej, którą znajdziemy w dzisiejszym numerze „Głosu Serc”.
  • W ubiegłą niedzielę w ramach kwesty na rzecz zakonów klauzurowych w Polsce zebrano 1164 zł, natomiast w niedzielę, 27. stycznia, na pomoc dzieciom i młodzieży w Syrii w ramach salezjańskiego wolontariatu misyjnego zebrano 4300 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom! Dzisiaj z kolei, po każdej Mszy św., odbywa się kwesta na parafialny fundusz remontowo-inwestycyjny.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dostępnej na stoliku przy bocznym wejściu do kościoła.