Piątek, 22.02 – święto Katedry św. Piotra.
Sobota, 23.02 – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

• W poniedziałek, 18.02, odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00.
  • W piątek wieczorem zapraszamy na Mszę świętą z kazaniem katechizmowym na temat V uczynku miłosierdzia co do ciała.
  • Również w piątek na Mszę św. o godz. 18.00 i na spotkanie po Mszy św. zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
  • Jest jeszcze możliwość dołączenia do cyklu warsztatów pt. „Konfrontacje Małżeńskie” organizowanych przy naszej Parafii przez Poradnię Rodzinną. Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek, 22 lutego, o godz. 19.00, w salce na starej plebanii. Warsztaty kierowane są do żon i mężów niezależnie od stażu małżeńskiego. Więcej informacji w „Głosie Serc” i na stronie internetowej Parafii.
  • W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów przygotowujących się do bierzmowania z I i II rocznika.
  • W dniach 22-23 marca br. nasza Parafia organizuje dwudniową pielgrzymkę do Poznania, Owińsk i Gniezna. Koszt: 230 zł. Więcej szczegółów w „Głosie Serc” i na stronie internetowej Parafii. Zapisy w kancelarii parafialnej i w zakrystii po Mszy św.
  • W ubiegłą niedzielę w ramach kwesty na fundusz remontowo-inwestycyjny zebrano 2200 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim wspierającym duchowo i materialnie naszą Parafię w podejmowanych przedsięwzięciach.
  • Proboszcz Parafii na Brochowie informuje, że w poniedziałek, 18.02, po wieczornej Mszy św., ok. godz. 19.00, rozpocznie się w Domu Katechetycznym wiosenny cykl spotkań w ramach katechezy przedmałżeńskiej. W naszej Parafii spotkania rozpoczną się w marcu.
  • Rada Osiedla Księże informuje, że we wtorek, 19 lutego, w godz. 18.00-19.00, w siedzibie Rady przy ul. Głubczyckiej 3 będzie pełnił dyżur nasz Dzielnicowy, st. sierż. Paweł Bury.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dostępnej na stoliku przy bocznym wejściu do kościoła.
  • Zapraszamy serdecznie do naszej parafialnej kawiarenki po Mszy św. o godz. 9.00 i 10.30. Dzisiaj poczęstunek przygotowuje Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym.