• Dzisiaj (24.02), o godz. 18.00, Msza święta, a następnie spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania z I i II rocznika.
  • W czwartek, o godz. 18.00, zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o uzdrowienia za wstawiennictwem bł. O. Eustachego SSCC.
  • W I piątek miesiąca wizyta u chorych od godziny 9.00. O 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. W czasie adoracji można skorzystać z sakramentu pojednania i pokuty. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o 17.30.
  • W I sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00 (II).
  • W przyszłą niedzielę, jako pierwszą miesiąca, na każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na dwudniową pielgrzymkę do Poznania, Owińsk i Gniezna organizowaną przez naszą Parafię w dniach 22-23. marca br. Ilość miejsc jest ograniczona! Koszt pielgrzymki to 230 zł. Więcej szczegółów w „Głosie Serc” i na stronie internetowej Parafii. Zapisy w kancelarii parafialnej i w zakrystii po Mszy św.
  • Pragniemy z radością poinformować, że nasza Parafia wygrała sprawę sądową o zasiedzenie części cmentarza parafialnego przy ul. Opolskiej, która dotychczas była własnością Gminy Wrocław. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w sprawę, a zwłaszcza p. Adamowi Czmuchowskiemu oraz adwokatom: Piotrowi Migajowi i Stanisławowi Godorowskiemu, dzięki którym udało się proces doprowadzić do szczęśliwego końca. Więcej na ten temat przeczytamy w „Głosie Serc”.
  • W związku ze złym stanem technicznym groty znajdującej się przy kościele Rada Parafialna podjęła decyzję o jej rozbiórce. Prace rozpoczną się w najbliższych dniach. Więcej o tej sprawie w dzisiejszym „Głosie Serc”.
  • W najbliższych dniach zostaną również wykonane nowe nawierzchnie alei głównej na cmentarzu parafialnym oraz na placu przed kaplicą. Więcej informacji w „Głosie Serc”.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dostępnej na stoliku przy bocznym wejściu do kościoła.
  • Zapraszamy serdecznie do naszej parafialnej kawiarenki po Mszy św. o godz. 9.00 i 10.30. Dzisiaj poczęstunek przygotowuje Parafialny Zespół Caritas.