Poniedziałek, 11.06 – wspomnienie św. Barnaby, Apostoła.
Środa, 13.06 – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.
Czwartek, 14.06 – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
Sobota, 16.06 – w Zgromadzeniu Najświętszych Serc: wspomnienie św. Jana Franciszka de Regis, prezbitera, Opiekuna Gałęzi Świeckiej Zgromadzenia.

• Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy serdecznie na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, odprawiane codziennie o godz. 17.30. W Trestnie – po Mszach świętych.

• W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie połączona z nabożeństwem czerwcowym. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo fatimskie, na które przynosimy ze sobą świece.

• W czwartek, o godz. 18.00 – Msza św. za zmarłych polecanych Bożemu Miłosierdziu w wypominkach rocznych. Ze względu na nabożeństwo czerwcowe nie będzie nabożeństwa za zmarłych przed wieczorną Eucharystią.

• Spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania odbędzie się w kościele o godz. 18.00: w czwartek – kl. II gimnazjum, a w piątek – kl. VII szkoły podstawowej.

• W sobotę, 16.06, przypada 5. rocznica ingresu i przyjęcia posłannictwa Pasterza naszej Archidiecezji przez J. E. Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego. Polecamy modlitwom Parafian osobę i posługę naszego Ordynariusza.

• Serdecznie zapraszamy do udziału w jednodniowej pielgrzymce do Sanktuarium Modlitwy za Kapłanów i Osoby Konsekrowane w Mzykach (nieopodal Częstochowy). Jedziemy w intencji kapłanów, którzy błogosławili nasze małżeństwo w dniu ślubu oraz pragniemy  podziękować Panu Bogu za kapłaństwo Ojca Mieczysława, prosząc o zbawienie dla niego. Zapisy po każdej Mszy świętej przed kościołem.

• Do końca lipca br. trwają w Parafii zapisy na 38. Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską na Jasną Górę jako pielgrzym pieszy lub duchowy. Hasłem tegorocznej pielgrzymki jest łacińskie słowo: „Veni”, nawiązujące do Trzeciej Osoby Trójcy Przenajświętszej. Więcej informacji znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej.

• W ubiegłą niedzielę w ramach kwesty na Świątynię Bożej Opatrzności zebrano 721 zł. Wszystkim Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy!

• Dzisiaj po każdej Mszy św. odbywa się kwesta na parafialny fundusz remontowo-inwestycyjny.

• W 100. rocznicę odzyskania niepodległości Caritas Archidiecezji Wrocławskiej rozpoczyna akcję „Uśmiech bez granic”, w ramach której organizuje kolonię nad Bałtykiem dla dzieci z polskiej parafii w Żytomierzu. Akcję można wesprzeć przez dokonanie wpłaty na konto wskazane w ulotce wyłożonej w przedsionku kościoła.