1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 17.30 w Trestnie w piątek o godz. 19.00 i w niedziele po Mszy Świętej o godz. 16.00.
  2. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.
  3. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi. Główny Patron Archidiecezji Wrocławskiej oraz Wrocławia.
  4. Również w środę przypada 58 rocz. święceń prezbiteratu ks. Arcybiskupa Mariana Gołębiewskiego.
  5. Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominam dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, by było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty czas z Bogiem. Niech to będzie błogosławiony czas wypoczynku, regeneracji sił, ale także duchowego wzrostu.
  6. Serdecznie zapraszam Rodziców Dzieci komunijnych do sprzątania kościoła w piątek na godz. 19.00.
  7. Spowiedź dzieci komunijnych (z 28 czerwca) w sobotę o godz. 09.00. Po spowiedzi próba wraz z Rodzicami.
  8. Próba Dzieci Komunijnych z dnia 5 lipca 29 czerwca (poniedziałek) o godz. 10.00 w kościele.
  9. U progu czasu wakacyjnego pamiętajmy, że od Pana Boga i Jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy też, że każda niedziela jest drogowskazem na wakacyjnej drodze.
  10. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego a śp. Krzysztofa Szymczaka polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek….
Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia Sercanie Biali