Środa, 27.06 – wspomnienie dowolne NMP Nieustającej Pomocy.
Czwartek, 28.06 – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
Piątek, 29.06 – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

• Kończy się miesiąc czerwiec, poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy serdecznie na ostatnie nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30. W środę nabożeństwo będzie połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

• W czwartek, o godz. 18.00, zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o uwolnienia i uzdrowienia.

• W piątek, w uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła przypada Dzień Papieski. Zachęcamy w tym dniu do szczególnej modlitwy w intencji Ojca Świętego. Msze święte będą sprawowane o godz. 7.00 i 18.00. Kolekta (taca) z uroczystości jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Wierni, którzy w tym dniu będą się posługiwali w modlitwie przedmiotem poświęconym przez Ojca Świętego lub biskupa mogą uzyskać odpust zupełny, dodając wyznanie wiary. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

• W przyszłą niedzielę, jako pierwszą miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu.

• Dzisiaj (24.06) przypada 56. rocznica święceń kapłańskich J. E. Księdza Arcybiskupa Seniora Mariana Gołębiewskiego oraz imieniny byłego proboszcza ks. Jana Kurdybelskiego. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

• Serdecznie dziękujemy pomysłodawcom inicjatywy „Wakacyjna Minutka dla Ojca” oraz osobom, które podjęły modlitwę w naszej intencji. Niech Bóg Wam błogosławi i obdarza potrzebnymi łaskami.

• Do końca lipca br. trwają w Parafii zapisy na 38. Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską na Jasną Górę jako pielgrzym pieszy lub duchowy. Więcej informacji znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej www.pielgrzymka.pl

• Z powodu urlopu Pani Sekretarki kancelaria parafialna w dniach 18-30 czerwca br. jest nieczynna w godzinach 8.00-14.00. Dyżury duszpasterzy pozostają bez zmian.

• Dzisiaj Skauci Europy kwestują pod kościołem na wakacyjne obozy.

• Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej po Mszy św. o godz. 9.00 i 10.30.