Wtorek, 03.07 – święto św. Tomasza Apostoła.
Piątek, 06.07 – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

• W dzisiejszą niedzielę, jako pierwszą miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu.

• W I środę miesiąca nabożeństwo do św. Józefa o godz. 18.00. Po wieczornej Mszy św. – zmiana tajemnic różańcowych.

• W I czwartek miesiąca nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 17.30. O 21.00 – Godzina Święta.

• W I piątek miesiąca wizyta u chorych od godz. 9.00. O 17.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 18.00. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, połączone z koronką do Bożego Miłosierdzia o 17.30.

• W I sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00.

• Zapraszamy młodzież do udziału w Sercańskich Dniach Młodzieży, które odbędą się w Mielniku n/Bugiem w dniach 30. lipca – 05. sierpnia 2018 r. Szczegóły można znaleźć na plakacie zamieszczonym w gablocie.

• Do końca lipca br. trwają w Parafii zapisy na 38. Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską na Jasną Górę jako pielgrzym pieszy lub duchowy. Więcej informacji znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej www.pielgrzymka.pl

• Za tydzień, po każdej Mszy św. – kwesta na parafialny fundusz remontowo-inwestycyjny.