XIV Niedziela Zwykła – 04.07.2021 r.

1. W czasie wakacji (lipiec, sierpień) sprawy kancelarii parafialnej u Duszpasterzy prosimy załatwiać w każdy wtorek po Mszy Świętej wieczornej do godz. 19:30. W czwartki i w soboty dyżur Duszpasterzy w tym okresie jest odwołany. W sprawach nagłych proszę dzwonić pod numer tel. 579436633.
  2. W tym tygodniu przypada:
    I środa miesiąca: Nabożeństwo do św. Józefa o godz. 17.30. Po Mszy Świętej wieczornej zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.30.
  4. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na remont wnętrza naszego kościoła.
  5. Przypominamy rodzicom i opiekunom prawnym dzieci i młodzieży rozpoczynającym we wrześniu naukę w klasach pierwszych wszystkich typów szkół, że deklaracje woli uczęszczania na lekcje religii należy złożyć przed rozpoczęciem roku szkolnego a nie po wakacjach. Najlepiej zatem uczynić to wraz ze składaną dokumentacją rekrutacyjną do szkoły lub jeszcze przed wakacjami, by dyrektorzy szkół mogli uwzględnić te lekcje w planach zajęć.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień a śp. Krystynę Hempińską z ul. Świątnickiej polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

W tym tygodniu patronują nam:
• 6 lipca – bł. Maria Teresa Ledóchowska (1863-1922), dziewica, patronka dzieł misyjnych w Polsce,
• 8 lipca – św. Jan z Dukli (ok. 1414-1484), prezbiter, gorliwy duszpasterz i teolog.