Poniedziałek, 08.07 – św. Jana z Dukli, prezbitera
Wtorek, 09.07 – święto NMP Królowej Pokoju– Patronki misji Zgromadzenia Najświętszych Serc Jezusa i Maryi
Czwartek, 11.07 – święto św. Benedykta, patrona Europy, Ojca Reguły i Drugiego Patrona Zgromadzenia Najśw. Serc
Piątek, 12.07 – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i m.
Sobota, 13.07 – św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelnicy.

• W dzisiejszą niedzielę wolontariusze komitetu „Stop Pedofilii” będą zbierać podpisy przed kościołem pod projektem ustawy, która ma na celu ochronę dzieci przed demoralizującą edukacją seksualną. Zachęcamy wszystkich do podpisania się w obronie dzieci przed deprawacją.

• W czwartek, o godz. 17.15, zapraszamy na nabożeństwo, a następnie Mszę św. za zmarłych polecanych Bożemu miłosierdziu w wypominkach rocznych.

• W sobotę, 13 lipca, po wieczornej Eucharystii, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Przypominamy o zabraniu ze sobą świec.

• W niedzielę, 14 lipca przypadają imieniny J. Em. Ks. kard. Henryka Gulbinowicza. Zachęcamy do modlitwy w intencji Arcybiskupa Seniora naszej Archidiecezji.

• Do końca lipca br. trwają w Parafii zapisy na 39. Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską na Jasną Górę jako pielgrzym pieszy lub duchowy. Więcej informacji znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej www.pielgrzymka.pl

• Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy Świętej odbędzie się kwesta na parafialny fundusz remontowo-inwestycyjny.

• Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, wyłożonych na stoliku przy bocznym wejściu do kościoła.

Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia