Poniedziałek, 09.07 – święto NMP Królowej Pokoju– Patronki misji Zgromadzenia Najświętszych Serc Jezusa i Maryi.
Środa, 11.07 – święto św. Benedykta, opata, Patrona Europy, Ojca Reguły i Drugiego Patrona Zgromadzenia Najśw. Serc.
Czwartek, 12.07 – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
Piątek, 13.07 – wspomnienie Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

• Ze smutkiem pragniemy poinformować, że 5 lipca 2018 roku, w Pierwszy Czwartek Miesiąca, odszedł do Pana w 93. roku życia i 65. roku kapłaństwa ś.p. ks. kanonik Jan Jakub Kurdybelski – były proboszcz naszej Parafii w latach 1983-2000. Msza św. pogrzebowa celebrowana będzie we wtorek, 10 lipca 2018 roku o godz. 16.00 w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Myszkowie-Mrzygłodzie. Bezpośrednio po Mszy św. nastąpi złożenie trumny do grobu na cmentarzu parafialnym. Osoby zainteresowane wspólnym wyjazdem na pogrzeb prosimy o zgłoszenie się w zakrystii po Mszy św. Dziękując za posługę Ks. Jana w naszej Parafii polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…

• W czwartek, o godz. 17.30, zapraszamy na nabożeństwo, a następnie Mszę św. za zmarłych polecanych Bożemu miłosierdziu w wypominkach rocznych.

• W piątek, 13 lipca, po wieczornej Eucharystii, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Przypominamy o zabraniu ze sobą świec.

• W sobotę przypadają imieniny J. Em. Ks. kard. Henryka Gulbinowicza. Zachęcamy do modlitwy w intencji Arcybiskupa Seniora naszej Archidiecezji.

• Do końca lipca br. trwają w Parafii zapisy na 38. Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską na Jasną Górę jako pielgrzym pieszy lub duchowy. Więcej informacji znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej.

• Dzisiaj, po każdej Mszy św. odbywa się kwesta na parafialny fundusz remontowo-inwestycyjny.

• Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, wyłożonych na stoliku przy bocznym wejściu do kościoła.