1. Dziś po każdej Mszy Świętej zbiórka na parafialny fundusz remontowo-inwestycyjny.
  2. We wtorek przypada Dzień Fatimski. Godz. 17.30 Nabożeństwo Fatimskiej, godz. 18.00 Msza Święta, po zakończonej Eucharystii procesja ze świecami wokół kościoła.
  3. Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30.
  4. W czwartek 15 sierpnia będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy Świętych jak w niedziele. Błogosławieństwo ziół i kwiatów na każdej Mszy Świętej. Taca w tym dniu przeznaczona na budowę i remont kościołów w Archidiecezji.
  5. W sobotę 17 sierpnia przypadają imieniny ks. bp. Jacka Kicińskiego CMF. Pamiętajmy o dostojnym solenizancie w naszych modlitwach.
  6. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, wyłożonych na stoliku przy bocznym wejściu do kościoła.
  7. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym z dyżurowaniem duszpasterzy czynna we wtorki i czwartki od godz. 19.00 do 19.30.
  8. Serdecznie zapraszamy na III Parafialną Pielgrzymkę Rowerową do Sanktuarium św. Jana Marii Vianneya Mzykach, która odbędzie się w dniach 24 i 25 sierpnia. Więcej informacji w „Głosie Serc”.
  9. Spotkanie organizacyjne przed Uroczystością wprowadzenia nowego proboszcza, odbędzie się 19 sierpnia o godz. 19.00 w Sali parafialnej (nowy budynek). Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godz. 12.00. Po Eucharystii wspólne biesiadowanie.
  10. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitych darów i opieki Bożej Opatrzności.
Zapowiedzi przedmałżeńskie Zapowiedź I 1. Jakub Chruściel Paulina Smolińska 2. Filip Marcin Zaremba Klaudia Justyna Kozieł Zapowiedź II 1. Mateusz Guzik Klaudia Dżedzyk 2. Jakub Chruściel Paulina Smolińska Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia Sercanie Biali