Wtorek, 14.08 – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika.
Środa, 15.08 – uroczystość Wniebowzięcia NMP.
Piątek, 17.08 – wspomnienie św. Jacka, prezbitera.

• W poniedziałek, po wieczornej Mszy św., zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Przypominamy o zabraniu ze sobą świec.

• W uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (15 sierpnia) porządek Mszy świętych jak w niedzielę, ponieważ jest to święto nakazane. Błogosławienie ziół i kwiatów – po każdej Mszy św. Kolekta (taca) z Uroczystości będzie przeznaczona na budowę i remont kościołów w Archidiecezji.

• Serdecznie dziękujemy Różom różańcowym oraz pielgrzymom duchowym 38. Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej na Jasną Górę za codzienną wspólną modlitwę w naszym kościele w intencji pielgrzymów.

• Dzisiaj, po każdej Mszy św. odbywa się kwesta na parafialny fundusz remontowo-inwestycyjny.

• Za tydzień niedzielna kolekta będzie przeznaczona na Wrocławskie Seminarium Duchowne.

• Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, wyłożonych na stoliku przy bocznym wejściu do kościoła.