1. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek na ogrzewanie.
  2. Jutro w poniedziałek przypada Uroczystość bł. Czesława – Głównego Patrona Miasta Wrocławia.
  3. W najbliższą środę, 22 lipca, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętej Marii Magdaleny, patronki dobrej przemiany.
  4. Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej pomocy w środę o godz. 17.30.
  5. W czwartek, 23 lipca, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętej Brygidy (ok. 1302-1373), patronki Europy.
  6. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.30.
  7. W sobotę, 25 lipca, obchodzimy święto Świętego Jakuba Apostoła.
  8. Tego samego dnia czcimy też Świętego Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów w naszej parafii odbędzie się w niedziele po każdej Mszy Świętej. Włączmy się w akcję misyjną 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy.
  9. W czasie wakacji (lipiec, sierpień) sprawy kancelarii parafialnej u Duszpasterzy prosimy załatwiać w każdy wtorek po Mszy Świętej wieczornej do godz. 19:30. Od 20.07 do 14.08 Kancelaria nieczynna. W sprawach nagłych proszę dzwonić pod numer tel. 579436633.
  10. Ministerstwo Zdrowia prosi o zgłaszanie się do oddawania krwi. Krew można oddać w siedzibie Centrum Krwiodawstwa.
Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego. W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM: • 24 VII – św. Kinga (1234-1292), córka króla węgierskiego Beli IV, żona polskiego księcia Władysława Wstydliwego. Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia Sercanie Biali