Poniedziałek, 23.07 – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
Wtorek, 24.07 – wspomnienie św. Kingi, dziewicy.
Środa, 25.07 – święto św. Jakuba Apostoła.
Czwartek, 26.07 – wspomnienie Świętych Joachima i Anny, Rodziców Najświętszej Maryi Panny.

• W dniach 22-29 lipca br. obchodzimy 19. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem: „Z mocą Ducha Świętego niesiemy Chrystusa”. MIVA Polska po raz kolejny zaprasza wszystkich kierowców, członków ich rodzin oraz przyjaciół misji do udziału w Akcji św. Krzysztof 1 grosz za 1 km szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W naszej Parafii święcenie pojazdów ma miejsce w dzisiejszą niedzielę oraz w środę, 25. lipca, po każdej Mszy św. Podczas poświęcenia pojazdów można złożyć ofiarę do puszki na środki transportu dla misjonarzy.

• Z powodu naszych rekolekcji zakonnych od poniedziałku, 23.07, do piątku, 27.07 włącznie, nie będzie Jutrzni i Mszy świętych porannych o godz. 7.00. Z tego samego powodu w poniedziałek i czwartek zostaje odwołany dyżur duszpasterski w kancelarii parafialnej w godz. od 16.00-17.00. Sprawy losowe (wezwanie do chorego, pogrzeb) prosimy zgłaszać Pani Sekretarce w kancelarii parafialnej lub po Mszy św. wieczornej w zakrystii.

• Przypominamy zainteresowanym, że w miesiącach wakacyjnych (lipiec-sierpień) nie ma również nabożeństwa o uwolnienia i uzdrowienia w ostatni czwartek. Najbliższe spotkanie – 27 września 2018 r.

• Zachęcamy do zapisywania się na 38. Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską na Jasną Górę jako pielgrzym pieszy lub duchowy. Pielgrzymka rusza w czwartek, 02. sierpnia br. Więcej informacji znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej www.pielgrzymka.pl

• Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, wyłożonych na stoliku przy bocznym wejściu do kościoła.