Wtorek, 31.07 – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
Środa, 01.08 – wspomnienie św. Alfonsa Liguori, biskupa i doktora Kościoła.
Sobota, 04.08 – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.

• W środę rozpoczynamy sierpień – miesiąc pielgrzymek, patriotycznych rocznic i maryjnych świąt, w którym jesteśmy zachęcani do daru dobrowolnej abstynencji. Prosimy o zapoznanie się z Apelem Zespołu ds. Apostolstwa Trzeźwości KEP, dostępnym na stronie internetowej naszej Parafii oraz we fragmentach w dzisiejszym „Głosie Serc.”

• Jeszcze do wtorku (31.07) można się zapisywać w zakrystii na 38. Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską na Jasną Górę, natomiast w środę, 1. sierpnia, w Biurze Pielgrzymkowym, przy ul. Bujwida 51. Więcej informacji w gablocie i na stronie internetowej www.pielgrzymka.pl

• Od czwartku, 2. sierpnia, zapraszamy pielgrzymów duchowych Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej na codzienną wspólną modlitwę różańcową w intencji pielgrzymów w naszym kościele; w tym tygodniu o godz. 17.15. O prowadzenie modlitwy prosimy Róże różańcowe.

• Od godz. 12.00 dnia 1. sierpnia do północy 2. sierpnia w kościołach parafialnych można uzyskać jeden raz odpust zupełny, tzw. Odpust Porcjunkuli. Warunki Odpustu są podane w „Głosie Serc”.

• W I środę miesiąca nabożeństwo do św. Józefa o godz. 18.00. Po Mszy św. wieczornej – zmiana tajemnic różańcowych.

• W I czwartek m-ca nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 17.40. O 21.00 – Godzina Św.

• W I piątek miesiąca wizyta u chorych od godz. 9.00. O 15.00 – koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. W czasie adoracji – okazja do spowiedzi. Nabożeństwo do NSPJ o 17.40.

• W I sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00.

• W przyszłą niedzielę, jako pierwszą miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu.

• W przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 12.00 nastąpi powitanie nowego duszpasterza naszej Parafii – o. Mateusza Czerwińskiego, który rozpocznie posługę z dniem 1. sierpnia br.

• W ubiegłą niedzielę i środę w ramach Akcji Św. Krzysztof 1 gr za 1 km na środki transportu dla misjonarzy zebrano w naszej Parafii 1829 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać!”

• Z powodu urlopu Pani Sekretarki kancelaria parafialna w dniach 01-11 sierpnia br. będzie nieczynna w godz. 8.00-14.00. Dyżury duszpasterskie pozostają bez zmian.

• Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, wyłożonych na stoliku przy bocznym wejściu do kościoła.