1. Spotkanie organizacyjne przed Uroczystością wprowadzenia nowego proboszcza, odbędzie się 19 sierpnia (poniedziałek) o godz. 19.00 w Sali parafialnej (nowy budynek).
  2. Uroczystość Msza Święta wprowadzająca nowego proboszcza odbędzie się za tydzień w niedzielę 25 sierpnia o godz. 12.00. Po Eucharystii zapraszam na wspólne biesiadowanie.
  3. Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30.
  4. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, wyłożonych na stoliku przy bocznym wejściu do kościoła.
  5. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym z dyżurowaniem duszpasterzy czynna we wtorki i czwartki od godz. 19.00 do 19.30.
  6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitych darów i opieki Bożej Opatrzności.

W tym tygodniu wspominamy:

• 20.08 – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, opiekuna Zgromadzenia Najświętszych Serc
  • 21.08 – św. Piusa X, papieża
  • 22.08 – Najświętszej Maryi Panny, Królowej
  • 24.08 – św. Bartłomieja Apostoła

Zapowiedzi przedmałżeńskie
Zapowiedź III
1. Mateusz Guzik
Klaudia Dżedzyk
2. Jakub Chruściel
Paulina Smolińska

Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia