Poniedziałek, 20.08 – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, opiekuna Zgromadzenia Najświętszych Serc.
Wtorek, 21.08 – wspomnienie św. Piusa X, papieża.
Środa, 22.08 – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.
Piątek, 24.08 – święto św. Bartłomieja Apostoła.
Niedziela, 26.08 – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

• Przełożony Polskiej Prowincji Zgromadzenia Najświętszych Serc, o. Wojciech Kotowski, zdecydował o przeniesieniu o. Bogusława Śmierciaka z dniem 01. września br. do klasztoru Zgromadzenia na Wojszycach. O. Bogusław w dalszym ciągu będzie służył doraźną pomocą w naszej Parafii stosownie do potrzeb duszpasterskich. Msza św. dziękczynna za jego roczną posługę zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.

• W ubiegłą niedzielę, w ramach kwesty na parafialny fundusz remontowo-inwestycyjny zebrano 1988 zł. Serdeczne „Bóg zapłać!” wszystkim wspierającym duchowo i materialnie naszą Parafię w podejmowanych przedsięwzięciach. W dzisiejszym „Głosie Serc” znajdziemy informację o wysokości kwoty dotychczasowych wpłat na fundusz remontowo-inwestycyjny oraz o ich przeznaczeniu.

• Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu.

• Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, wyłożonych na stoliku przy bocznym wejściu do kościoła.