Poniedziałek, 27.08 – wspomnienie św. Moniki.
Wtorek, 28.08 – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, opiekuna Zgromadzenia Najświętszych Serc.
Środa, 29.08 – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
Czwartek, 30.08 – w Zgromadzeniu Najświętszych Serc: wspomnienie dowolne bł. Eustachego van Lieshout, prezbitera.
Sobota, 01.09 – wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy.

• Dzisiaj (26.08), o godz. 12.00, będzie sprawowana dziękczynna Eucharystia za roczną posługę o. Bogusława Śmierciaka w naszej Parafii. O. Bogusław z dniem 1. września br. zostaje przeniesiony do klasztoru Zgromadzenia na Wojszycach, jednak w dalszym ciągu będzie służył doraźną pomocą w naszej Parafii stosownie do potrzeb duszpasterskich.

• Przypominamy zainteresowanym, że w tym miesiącu nie ma nabożeństwa o uwolnienia i uzdrowienia w ostatni czwartek. Najbliższe spotkanie – 27 września 2018 r.

• W piątek, 31. sierpnia, przypada 22. rocznica konsekracji biskupiej Arcybiskupa Seniora naszej Archidiecezji Mariana Gołębiewskiego. Pamiętajmy o Księdzu Arcybiskupie w naszych modlitwach.

• 1. września, w kolejną rocznicę wybuchu II wojny światowej, nie zapominajmy o modlitwie za wszystkie ofiary tej wojny oraz prośmy przez przyczynę Królowej Pokoju o pokój na całym świecie.

• W I sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00.

• W przyszłą niedzielę, jako pierwszą miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu.

• W dniach 5-13 października br. nasza Parafia organizuje autokarową pielgrzymkę do Medjugorie. Koszt: 200 euro + 500 zł. Zapisy w kancelarii i zakrystii. Więcej informacji na stronie internetowej, w gablocie i „Głosie Serc”.

• Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, wyłożonych na stoliku przy bocznym wejściu do kościoła.