XXIII Niedziela Zwykła – 06.09.2020 r.

1. Dziś na Mszy Świętej z udziałem Dzieci o godz. 10.30 poświęcenie przyborów szkolnych.
  2. W poniedziałek przypada Dzień Modlitw o Uświęcenie Duchowieństwa.
  3. Spotkanie formacyjne młodzieży, która w tym roku przyjmie Sakrament Bierzmowania odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w salce.
  4. Sakrament Bierzmowania w naszej Parafii odbędzie się w czasie Wizytacji Kanonicznej 25 października (niedziela) o godz. 12.00.
  5. W najbliższy wtorek, 8 września, przypada jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. W naszej polskiej tradycji znane jest jako święto Matki Bożej Siewnej. Poświęcenie ziarna na zasiew oraz nasion.
  6. Sprzątanie kościoła przed I Komunią Świętą w piątek o godz. 19.00. Serdecznie zapraszam Rodziców.
  7. Spowiedź Dzieci Komunijnych w sobotę o godz. 10.00. Po spowiedzi próba.
  8. Zbiórka LSO w sobotę o godz. 12.30. Serdecznie zapraszam nowych kandydatów na ministrantów.
  9. Bardzo proszę o zgłoszenie się Rodziców Dzieci, które nie mają zapewnionej katechezy w szkole podstawowej i ponadpodstawowej (ze Szkół prywatnych) w celu ustalenia zajęć w ciągu Roku Szkolnego w salce parafialnej.
  10. Organizujemy zajęcia dodatkowe z matematyki dla dzieci i młodzieży. Zapisy w zakrystii.
  11. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego.