1. Dziś zbiórka do puszek na nowe ogrzewanie w naszym kościele.
  2. Europejskie Spotkanie Młodych TAIZE w tym roku odbędzie się we Wrocławiu, będzie trwało od soboty 28 grudnia 2019 do środy 1 stycznia 2020. Jeśli ktoś chce przyjąć do siebie uczestników spotkania można się zapisać w zakrystii lub w kancelarii.
  3. Nabożeństwo Różańcowe w naszej parafii codziennie o godz. 17.30. Dla młodzieży i dzieci szczególnie dla przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i I komunii Świętej od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. W Trestnie w niedzielę po Mszy Świętej.
  4. Spotkanie dla osób przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w czwartek o godz. 19.00 w salce parafialnej.
  5. Zbiórka LSO (dla wszystkich) w piątek o godz. 19.00.
  6. Spotkanie Rodziców dzieci komunijnych z fotografem 26 października (sobota) o godz. 19.00.
  7. W niedzielę 27 października serdecznie zapraszamy do kawiarenki parafialnej po Mszach Świętych o godz. 09.00; 10.30; 12.00.
  8. Zapraszamy na modlitwę w duchu Taizé w niedzielę 27 października. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18.00.
  9. Serdecznie zapraszamy dzieci na „Bal Wszystkich Świętych”, który odbędzie się 31 października (czwartek). Rozpoczęcie w kościele o godz. 17.30 Nabożeństwem Różańcowym a następnie przejście korowodem do Szkoły Podstawowej 99. Obowiązuje przebranie za Świętego, Świętą lub Anioła.
  10. Msza Święta 1 listopada, w Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu parafialnym będzie sprawowana o godz. 13.00.
  11. Kartki wypominkowe są wyłożone na stolikach z prasą. Wypełnione czytelnie kartki z podaniem nazwy ulicy i numeru można składać w kancelarii lub zakrystii.
  12. Wszystkim ofiarodawcom na rzecz parafii składam Wielkie Bóg Zapłać a Solenizantom i Jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego.
  13. W tym tygodniu wspominamy: ◦ 22.10 – św. Jana Pawła II, papieża
Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia Sercanie Biali