XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020 r.

1. Dziś zbiórka do puszek na remont wnętrza kościoła.
  2. Spotkanie Rodziców dzieci, które przystąpią do I Komunii Świętej w 2021 roku odbędzie się po dzisiejszej Mszy Świętej o godz. 12.00.
  3. W dzisiejszą niedzielę procesja dziękczynno – błagalna, z relikwiami św. Stanisława i św. Doroty, ulicami Wrocławia. Rozpocznie się w bazylice św. Elżbiety, o godzinie 16.00, a zakończy się Mszą Świętą w kościele św. Stanisława i Św. Doroty.
  4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Radio Rodzina i TV Rodzina.
  5. W poniedziałek, 21 września, obchodzimy święto Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o o. Mateuszu, który obchodzi imieniny.
  6. Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30.
  7. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.30.
  8. Msza Święta w 1 rocz. śm. śp. o. Andrzeja Smołki zostanie odprawiona w piątek o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 12.00.
  9. W przyszłą niedzielę, 27 września, w Kościele będziemy obchodzić 106. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy oraz Światowy Dzień Turystyki.
  10. Sakrament Bierzmowania w naszej Parafii odbędzie się w czasie Wizytacji Kanonicznej 25 października (niedziela) o godz. 12.00.
  11. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego.
  12. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
    • 21 IX – św. Mateusz Apostoł i Ewangelista (†około 60), Pan Jezus dokonał w nim cudu nawrócenia, stał się Chrystusowym uczniem i autorem jednej z Ewangelii.
    • 23 IX – św. ojciec Pio (1887-1968), prezbiter, kapucyn, stygmatyk i mistyk, wielki czciciel Eucharystii i Matki Bożej.