XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020 r.

1. Dzisiejsza taca jest przeznaczą na Stolicę Apostolską.
  2. W poniedziałek 5 października w liturgii wspominamy wyjątkową polską Świętą – Siostrę Faustynę Kowalską (1905-1938) ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Przez jej wstawiennictwo prośmy o miłosierdzie Boże dla nas i dla całego świata.
  3.  Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami I rok (kl. 7) odbędzie się w poniedziałek 5 października o godz. 19.00 w kościele.
  4. Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 17.30. Dla dzieci Różaniec od poniedziałku do piątku. W Trestnie Nabożeństwo w niedzielę o godz. 15.30.
  5. W środę przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych.
  6. W czwartek przypada 455 rocz. powstania Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu. Pamiętajmy w modlitwie szczególnie w tym dniu o alumnach seminarium oraz prośby Dobrego Pasterza o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  7. Spotkanie dzieci komunijnych wraz z rodzicami w niedzielę 11 października po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  8. W przyszłą niedzielę, 11 października będziemy przeżywali kolejny Dzień Papieski. Tego dnia swoimi ofiarami do puszek wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która została powołana przez Episkopat Polski dla upamiętnienia pontyfikatu Świętego Jana Pawła II.
  9. Skautki Europy serdecznie zapraszają dziewczynki w wieku od 9 do 12 lat oraz drużyna w wieku od 12 do 17 lat. Bliższe inf. Udzielają druhny Ola i Monika po Mszy Świętej.
  10. Sakrament Bierzmowania w naszej Parafii odbędzie się w czasie Wizytacji Kanonicznej 25 października (niedziela) o godz. 12.00.
  11. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego.