1. Dziś obchodzimy XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. Po każdej Mszy Świętej zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Europejskie Spotkanie Młodych TAIZE w tym roku odbędzie się we Wrocławiu, będzie trwało od soboty 28 grudnia 2019 do środy 1 stycznia 2020. Jeśli ktoś chce przyjąć do siebie uczestników spotkania można się zapisać w zakrystii lub w kancelarii. Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 10.30 będziemy gościć Wolontariusza ze Wspólnoty TAIZE. Po Mszy Świętej spotkanie z Wolontariuszem.
  3. W dzisiejszą niedzielę ostatnie Nabożeństwo Fatimskie w tym roku. Godz. 17.30 Różaniec, godz. 18.00 Msza Święta pod przewodnictwem o. Prowincjała, procesja z Figurą MB wokół kościoła ze świecami.
  4. Nabożeństwo Różańcowe w naszej parafii codziennie o godz. 17.30. Dla młodzieży i dzieci szczególnie dla przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i I komunii Świętej od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. W Trestnie w niedzielę po Mszy Świętej.
  5. Spotkanie Członków Róż Różańcowych odbędzie się 16 października (środa) o godz. 19.00 w salce parafialnej.
  6. Zbiórka LSO (dla wszystkich) w piątek o godz. 19.00.
  7. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na nowe ogrzewanie w naszym kościele.
  8. Spotkanie Rodziców dzieci komunijnych z fotografem 26 października (sobota) o godz. 19.00.
  9. Kartki wypominkowe są wyłożone na stolikach z prasą. Wypełnione czytelnie kartki z podaniem nazwy ulicy i numeru można składać w kancelarii lub zakrystii.
  10. Wszystkim ofiarodawcom na rzecz parafii składam Wielkie Bóg Zapłać a Solenizantom i Jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego.
W tym tygodniu wspominamy:
  • 15.10 – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła,
  • 16.10 – uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, Głównej Patronki Śląska i Archidiecezji Wrocławskiej,
  • 17.10 – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika,
  • 18.10 – święto św. Łukasza Ewangelisty.
Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia Sercanie Biali