1. Dziś serdecznie zapraszamy do kawiarenki parafialnej po Mszach Świętych o godz. 09.00; 10.30; 12.00.
  2. W dzisiejszą niedzielę zapraszamy na modlitwę w duchu Taizé. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18.00.
  3. Jeśli ktoś chce przyjąć do siebie uczestników spotkania Młodych TAIZE, można się zapisać w zakrystii lub w kancelarii.
  4. Nabożeństwo Różańcowe w naszej parafii codziennie o godz. 17.30. Dla młodzieży i dzieci szczególnie dla przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i I komunii Świętej od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. W Trestnie w niedzielę po Mszy Świętej.
  5. Serdecznie zapraszamy dzieci na „Bal Wszystkich Świętych”, który odbędzie się 31 października (czwartek). Rozpoczęcie w kościele o godz. 17.30 Nabożeństwem Różańcowym a następnie przejście korowodem do Szkoły Podstawowej 99. Obowiązuje przebranie za Świętego, Świętą lub Anioła.
  6. W Uroczystość Wszystkich Świętych Msze Święte będą sprawowane jak w każdą niedzielę z wyjątkiem Mszy Świętej o godz. 12.00, która jest odwołana! O godz. 13.00 na naszym parafialnym cmentarzu będzie sprawowana Msza Święta, po której nastąpi procesja za zmarłych.
  7. Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i przynajmniej w myślach pomodlą się w intencji zmarłych, zyskają odpust dla dusz w czyśćcu cierpiących. Odpust ten w dniach 01-08 listopada jest zupełny a w inne dni cząstkowy.
  8. W Dzień Zaduszny Msze Święte będą sprawowane o godz.: 7.00, 12.00 i 18.00 oraz o godz. 16.00 w Trestnie.
  9. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego na cmentarzu parafialnym 2 listopada o godz. 15.00 pod krzyżem.
  10. Nabożeństwo wypominkowe w listopadzie codziennie od 2 listopada o godz. 17.30. Plan modlitwy za zmarłych będzie wywieszony od piątku w gablocie.
  11. Kartki wypominkowe są wyłożone na stolikach z prasą. Wypełnione czytelnie kartki z podaniem nazwy ulicy i numeru można składać w kancelarii lub zakrystii.
  12. Odwiedziny u chorych z racji przypadającej Uroczystości w I piątek miesiąca zostają przeniesione na 8 listopada tj. piątek od godz. 09.00.
  13. Wszystkim ofiarodawcom na rzecz parafii składam Wielkie Bóg Zapłać a Solenizantom i Jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego.
  14. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego naszego parafianina śp. Jana Didyka, którego pogrzeb odbył się w sobotę na Osobowicach. Wieczny odpoczynek…
  15. W tym tygodniu wspominamy:
    ◦ 28.10 – św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
    ◦ 01.11 – Wszystkich Świętych
    ◦ 02.11 – Wszystkich Wiernych Zmarłych

Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia