1. Nabożeństwo wypominkowe w listopadzie według planu wywieszonego w gablocie codziennie o godz. 17.30.
  2. W tym tygodniu przypada: I środa miesiąca – Nabożeństwo do św. Józefa po Mszy Świętej o godz. 07.00. Zmiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca odbędzie się po Mszy Świętej wieczornej. I czwartek miesiąca – Msza Święta w int. nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych o godz. 07.00. Po Eucharystii Nabożeństwo o nowe powołania. Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 21.00 do 22.00.
  3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania i młodzieży Sercańskiej w czwartek o godz. 19.00 w salce parafialnej.
  4. Odwiedziny u chorych w piątek od godz. 09.00.
  5. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na nowe ogrzewanie w naszym kościele.
  6. Spotkanie dla osób, które chcą czynnie się zaangażować w spotkaniu Młodych Taize jako wolontariusze odbędzie się 13 listopada o godz. 19.00 w salce parafialnej.
  7. Jeśli ktoś chce przyjąć do siebie uczestników spotkania Młodych TAIZE, można się zapisać w zakrystii lub w kancelarii.
  8. Wszystkim ofiarodawcom na rzecz parafii składam Wielkie Bóg Zapłać a Solenizantom i Jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego.
  9. W tym tygodniu wspominamy: ◦ 04..11 – św. Karola Boromeusza ◦ 06.11 – bł. Teofila i Towarzyszy – męczennicy (Sercanie Biali) ◦ 09.11 – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia Sercanie Biali