1. Dzisiejsza niedziela w Kościele w Polsce jest Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym, zwłaszcza sytuacji chrześcijan w Sudanie Południowym.
 2. Dziś zbiórka do puszek na nowe ogrzewanie w naszym kościele.
 3. Nabożeństwo wypominkowe w listopadzie według planu wywieszonego w gablocie codziennie o godz. 17.30.
 4. W poniedziałek 11 listopada przypada Święto Odzyskania Niepodległości. W tym dniu uroczysta warta Kadetów z Głównej Wojskowej Szkoły Husarz przy tablicy pamiątkowej pamięci Żołnierzy i Partyzantów AK na cmentarzu parafialnym od godz. 16.00. Godz. 17.00 Złożenie kwiatów i zniczy przez delegacje Szkoły, wspólna modlitwa za poległych w obronie naszej Ojczyzny. Po zakończonej modlitwie przejście do kościoła na Mszę Święta w int. Ojczyzny o godz. 18.00. Po Eucharystii zapraszamy do wspólnego śpiewu pieśni patriotycznych przy ognisku. Przypominamy o wywieszeniu w tym dniu flagi Polski.
 5. Spotkanie dla osób, które chcą czynnie się zaangażować w spotkaniu Młodych Taize jako wolontariusze odbędzie się w środę o godz. 19.00 w salce parafialnej.
 6. Zbiórka LSO w sobotę o godz. 12.00.
 7. Spotkanie Wspólnoty Rodzin Kana w sobotę o godz. 15.00 w Domu Prowincjalnym przy ul. Snopkowej 5.
 8. Jeśli ktoś chce przyjąć do siebie uczestników spotkania Młodych TAIZE, można się zapisać w zakrystii lub w kancelarii.
 9. Wszystkim ofiarodawcom na rzecz parafii składam Wielkie Bóg Zapłać a Solenizantom i Jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego.
 10. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Piotr Matuszek i Anna Radziszewska, zap. I.
 11. W tym tygodniu wspominamy:
  ◦ 11.11 – św. Marcina z Tours
  ◦ 12.11 – św. Jozafata
  ◦ 13.11 – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski
  ◦ 16.11 – Rocznica poświęcenia Katedry Metropolitarnej Wrocławskiej

Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia
Sercanie Biali