1. Dziś zbiórka do puszek na pomoc chrześcijanom prześladowanym w Sudanie Południowym.
 2. Nabożeństwo wypominkowe w listopadzie według planu wywieszonego w gablocie codziennie o godz. 17.30.
 3. Spotkanie kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i Młodzieży Sercańskiej odbędzie się w czwartek o godz. 19.00.
 4. Zbiórka LSO w sobotę o godz. 12.00.
 5. Jeśli ktoś chce przyjąć do siebie uczestników spotkania Młodych TAIZE, można się zapisać w zakrystii lub w kancelarii.
 6. Za tydzień przypada Niedziela Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Taca z tego dnia jest przeznaczona na rozbudowę i budowę nowych kościołów w Archidiecezji.
 7. W trzecią Niedzielę Listopada obchodzimy Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków.
 8. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii rozpoczną się w I Niedzielę Adwentu Mszą Świętą wieczorną w sobotę 30 listopada o godz. 18.00. Szczegółowy program Rekolekcji zostanie podany w następną niedzielę.
 9. Przypominamy o akcji „Modlitwa za konających parafian”. Jeśli ktoś z parafian umiera poproś o modlitwę za niego, jeśli chcesz modlić się za umierających Koronką do Miłosierdzia Bożego zgłoś chęć dołączenia do dzieła. Numer telefonu jest podany na plakacie w gablocie.
 10. Wszystkim ofiarodawcom na rzecz parafii składam Wielkie Bóg Zapłać a Solenizantom i Jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego.
 11. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Piotr Matuszek i Anna Radziszewska, zap. II.
 12. Bożemu miłosierdziu polecamy śp. Stanisławę Siemieniu z ul. Katowickiej, której pogrzeb odbył się w piątek. Wieczny odpoczynek…
 13. W tym tygodniu wspominamy:
  ◦ 18.11 – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  ◦ 20.11 – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
  ◦ 21.11 – Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
  ◦ 22.11 – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia
Sercanie Biali