1. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków.
  2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na rozbudowę i budowę nowych kościołów w Archidiecezji.
  3. Serdecznie zapraszamy do kawiarenki parafialnej po dzisiejszych Mszach Świętych o godz. 07:00, 09:00, 10:30 i 12:00.
  4. Nabożeństwo wypominkowe w listopadzie według planu wywieszonego w gablocie codziennie o godz. 17.30.
  5. Msza Święta dla Dzieci komunijnych wraz z Rodzicami w piątek 29 listopada o godz. 18.00. Po Eucharystii katecheza.
  6. W sobotę przypada święto patronalne ks. bp. Andrzeja Siemieniewskiego jak również o. Andrzeja Łukawskiego, pamiętajmy w sowich modlitwach o dostojnych Jubilatach.
  7. Zbiórka LSO w sobotę o godz. 12.00.
  8. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii rozpoczną się w I Niedzielę Adwentu Mszą Świętą wieczorną w sobotę 30 listopada o godz. 18.00. Szczegółowy program dostępny jest w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  9. Jeśli ktoś chce przyjąć do siebie uczestników spotkania Młodych TAIZE, można się zapisać w zakrystii lub w kancelarii.
  10. Przypominamy o akcji „Modlitwa za konających parafian”. Jeśli ktoś z parafian umiera poproś o modlitwę za niego, jeśli chcesz modlić się za umierających Koronką do Miłosierdzia Bożego zgłoś chęć dołączenia do dzieła. Numer telefonu jest podany na plakacie w gablocie.
  11. Wszystkim ofiarodawcom na rzecz parafii składam Wielkie Bóg Zapłać a Solenizantom i Jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego.
  12. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Piotr Matuszek i Anna Radziszewska, zap. III.
  13. Bożemu miłosierdziu polecamy śp. Halinę Wolską z ul. Chorzowskiej, której pogrzeb odbył się w sobotę. Wieczny odpoczynek…

Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia