XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 13.10.2024

• 1.

Nabożeństwo Różańcowe w naszej parafii codziennie o godz. 17.30. Dla młodzieży i dzieci szczególnie dla przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i I Komunii Świętej od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.

• 2.

W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Dzień Papieski. To wspaniała okazja, aby zagłębić się w nauczanie naszego Wielkiego Rodaka – Świętego Jana Pawła II. Zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

• 3.

3. Dzisiaj w naszej parafii przypada Dzień Fatimski: - Godz. 12.00 – Msza Święta w int. Chorych. - Po Eucharystii Różaniec oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. - Godz. 19.00 – Nabożeństwo Fatimskie - Godz. 19.30 – Msza Święta z procesją wokół kościoła Proszę przynieść ze sobą świece.

• 4.

Mszy Świętej w dniu dzisiejszym o godz. 18.00 nie będzie.

• 5.

W poniedziałek, przypada Dzień Edukacji Narodowej. W naszych modlitwach nie zapominajmy o tych, którzy trudzą się nad kształtowaniem wiedzy i postaw młodego pokolenia w naszym kraju.

• 6.

W środę przypada Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej Patronki Śląska i naszej Archidiecezji.

• 7.

Spotkanie dla osób przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, I Rok Formacji odbędzie się 16 października (środa) o godz. 19.00 w salce parafialnej.

• 8.

Serdecznie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu ze śpiewami w czwartek od godz. 21.00 do 22.00.

• 9.

W piątek w liturgiczne święto Świętego Łukasza Ewangelisty pamiętajmy szczególnie w naszych modlitwach o lekarzach i pielęgniarkach z okazji przypadającego w tym dniu ich patronalnego święta.

• 10.

Spotkanie Wspólnoty Rodzin KANA odbędzie się w sobotę o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy nowe małżeństwa do Wspólnoty.

• 11.

Za tydzień w niedzielę przypada Światowy Dzień Misyjny.

• 12.

Spotkanie Rodziców i Dzieci, które przyjmą w 2025 roku I Komunię Świętą, odbędzie się za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00.

• 13.

Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na remont wnętrza naszego kościoła.

• 14.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia przekazujemy najserdeczniejsze życzenia.

W tym tygodniu patronują nam:

• 15 X

-  św. Teresa od Jezusa, wielka mistyczka karmelitańska.

• 17 X

-  św. Ignacy Antiocheński.

• 19 X

-  bł. Jerzy Popiełuszko, kapłan i męczennik.

NAJŚWIĘTSZYM SERCOM JEZUSA I MARYI CZEŚĆ I CHWAŁA!!! Sercanie Biali