Pielgrzymka do Medjugorie 2018

Termin: 5-13.10.2018 r.

Cena: 200 Euro + 500 PLN

Świadczenia zawarte w cenie:

• Przejazd Autokarem klasy Lux,
  • 6 noclegów + HB,
  • 6 obiadokolacji i śniadań,
  • Ubezpieczenie NW i KL,
  • Przewodnik Duchowy.

Zapisy w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej lub w zakrystii po Mszach św.

Dzień 1 Pt – 05.10

Wyjazd w godzinach wieczornych, około godziny 17:00. Bezpośredni przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię do Chorwacji (nocny przejazd).

Dzień 2 Sb – 06.10

Około południa dojazd do Medjugorie. Kolacja i modlitwa międzynarodowa. Nocleg w Medjugorie.

Dzień 3 Ndz – 07.10

Po śniadaniu niedzielny czas do własnej dyspozycji (dla uczestników, którzy pierwszy raz są w Medjugorie nawiedzenie sanktuarium św. Jakuba i historia miejsca). Kolacja, a po niej modlitwa międzynarodowa. Nocleg.

Dzień 4 Pn – 08.10

Po śniadaniu udział w programie lokalnym i spotkania we wspólnotach. Wyjście na  górę Podbrdo, czas do własnej dyspozycji, kolacja, a po niej Msza Święta i modlitwy międzynarodowe. Nocleg.

Dzień 5 Wt – 09.10

Po śniadaniu wyjazd do Dubrownika i zwiedzanie miasta z nawiedzeniem sanktuarium św. Błażeja. Msza św. z błogosławieństwem „gardeł”. Powrót do Medjugorie, kolacja i nocleg.

Dzień 6 Śr – 10.10

Rano wyjście na górę Kriźevac, powrót, śniadanie, czas do własnej dyspozycji. Kolacja i modlitwa międzynarodowa. Nocleg.

Dzień 7 Czw – 11.10

Śniadanie, a po nim spotkanie we Wspólnocie Cenacolo. Kolacja i modlitwa międzynarodowa. Nocleg.

Dzień 8 Pt – 12.10

Po śniadaniu pakowanie i przejazd do Tihaliny, tam Msza św. i rozpoczęcie powrotu do Polski.

Dzień 9 Sb – 13.10

W godzinach dopołudniowych powrót do Polski i zakończenie pielgrzymki.