Nowa Rada Parafialna 2017

Drodzy Parafianie!

01. września 2017 roku J. E. Ks. Abp Józef Kupny, Metropolita Wrocławski, wydał dekret zatwierdzający nowy skład osobowy Rady Parafialnej przy Parafii Rzymskokatolickiej pw. NMP Wspomożycielki Wiernych we Wrocławiu – Księżu Małym. Ten dokument dotarł do Parafii w ubiegłym tygodniu, dlatego dzisiaj z wielką radością mogę Wam zakomunikować skład nowej Rady, która została wyłoniona w oparciu o moje rozeznanie oraz sugestie Współbraci i niektórych Parafian.

Rada składa się z 15 wiernych świeckich oraz trzech duszpasterzy. Przy nazwiskach, wymienionych w porządku alfabetycznym, podaję nazwę miejscowości lub ulicę, na której mieszka dana osoba oraz literę (n) przy nowych członkach Rady:

BRĄGLEWICZ Mirosława – ul. Opolska
CZMUCHOWSKI Adam – ul. Opolska
CZOPEK Krystyna – Mokry Dwór
GARDYNIK Przemysław (n) – ul. Głubczycka
HURYK Grażyna – ul. Zawierciańska
KASIUK Bartłomiej (n) – ul. Opolska
ŁABUDA Ireneusz – ul. Starodworska
MALUGA Marzena – ul. Katowicka
MIELNIKIEWICZ Tomasz (n) – ul. Rybnicka
PRAWDZIK-BINKOWSKA Joanna – ul. Opolska
SZEJA Barbara (n) – ul. Bytomska
SZPRUTA Irena – Trestno
TARLAGA Janusz (n) – Trestno
WRUSZAK Jacek (n) – Mokry Dwór
ZINIEWICZ Krystyna – ul. Rybnicka.

Do tego składu dochodzą jeszcze wspomniani duszpasterze, czyli: o. Andrzej Łukawski (proboszcz), o. Sebastian Pieczeniak (wikariusz) oraz o. Bogusław Śmierciak (współpracownik).

Nowej Radzie życzę światła Ducha Świętego, dobrej współpracy oraz wielu owoców osobistego i wspólnotowego zaangażowania w naszej Parafii.

Z Bożym błogosławieństwem,

o. Andrzej Łukawski SSCC
Wasz proboszcz