Warsztaty rozpoznawania płodności

Poradnia rodzinna przy naszej parafii organizuje warsztaty rozpoznawania płodności, na których będą omówione zasady obserwacji i interpretacji zwykłego przebiegu cyklu. Zapraszamy wszystkie osoby, a w szczególności małżeństwa, które chcą poznać, bądź przypomnieć sobie tą tematykę.

Zajęcia poprowadzi certyfikowany nauczyciel metody rozpoznawania płodności według prof. Roetzera. Odbędą się one 27 lutego w godzinach 19.00 – 21.00. Koszt udziału związany jest z kosztami materiałów szkoleniowych i wynosić będzie 15zł. Ze względów organizacyjnych chętne osoby prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa w zakrystii lub pod adres: poradnia(małpa)parafiaksieze.pl.

Jednocześnie informujemy, że warsztaty dotyczące obserwacji cyklu w sytuacjach szczególnych, tj. czas po porodzie lub czas klimakterium, są planowane na miesiąc kwiecień.