Warsztaty „Mama córce, kobieta kobietce”

CZYLI O TYM, JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ROZMÓW Z CÓRKĄ WCHODZĄCĄ W OKRES DOJRZEWANIA.

Twoja córka stoi u progu dojrzewania – chcesz z Nią porozmawiać albo może już jesteś zasypywana pytaniami dotyczącymi seksualności czy objawów pokwitania, ale nie do końca wiesz jak to zrobić?

Zapraszam Cię na warsztaty „Mama córce, kobieta kobietce”, na których przedstawię Ci całe „know how” na temat tego, jak wprowadzić Córkę w świat kobiecości ukazując Jej jego piękno i celową wyjątkowość.

Dostaniesz przystępnie opracowane materiały konsultowane ze specjalistami z dziedziny ginekologii, endokrynologii i psychologii.
Z warsztatów wyjdziesz z konkretną wizją, jak być przewodniczką dla Córki i będziesz mogła liczyć na po-warsztatowe wsparcie z mojej strony 🙂

Dodatkowym benefitem będzie wzrost zaufania między Tobą a Córką :)))

Pamiętaj, że jesteś Jej Mamą i to Ty jesteś powołana do tego by być pierwszym i najważniejszym dla Niej źródłem wiedzy na temat płciowości i seksualności – nie zostawaj tego innym ludziom!

Warsztaty są dedykowane dla MAM dziewczynek w wieku 9-12 lat.

Czas: 28 stycznia (sobota) w godz. 9.00 – 15.00
Miejsce: salka w nowym domu parafialnym przy ul.Świątnickiej 32, Wrocław
Koszt: 160zł ( w tym są materiały dla jednej córki – jeśli Mama będzie chciała wprowadzić więcej córek w czas dojrzewania, to zachęcam do dokupienia dla każdej następnej córki Sekretnika za 20zł)

Zapisy na stronie: https://iner.pl/kursy/kurs/?id=1865 – należy kliknąć w napis /Zapisz się/

Warsztaty są realizowane we współpracy z:

w ramach projektu „Mama córce, kobieta kobietce” – więcej informacji na https://mamacorce.iner.pl