Oktawa Małżeńska 2020

Zapraszamy na IV Parafialną Oktawę Małżeńską, która odbędzie się
w dniach od 31.05 do 07.06.2020 pod hasłem „ADORACJA MIŁOŚCI”

W tym roku Oktawa ze względu na ograniczenia będzie przebiegała nieco inaczej, stąd czeka nas kilka nowości:) Poniżej przedstawiamy wydarzenia i atrakcje IV Oktawy Małżeńskiej:

Waszym osobistym przewodnikiem
będzie zdrapka, którą znajdziecie przy wyjściu z kościoła. Jest zaopatrzona w odnośniki do filmików:), jakie dla Was przygotowaliśmy.
Na ścianie lewej nawy kościoła zagości zaktualizowany Kalendarz Rocznic Ślubów – zachęcamy do dopisywania się do niego – dokładamy starań, aby wpisane małżeństwa były wspominane w modlitwie wiernych podczas Eucharystii w dniu rocznicy ich ślubu.
Akcja „Małżeństo-Małżeństwu”. Na bocznym ołtarzu (przy Św. Józefie) od 24. maja będzie postawione pudełko, do którego można wrzucać karteczki z prośbą o modlitwę za konkretne małżeństwo. W pierwszym dniu Oktawy karteczki będą losowane przez małżeństwa,które na czas ośmiu dni szczególnie przygarną w modlitwie powierzone im na karteczkach osoby.
Oktawę zamkniemy odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich, które będzie miało miejsce 07.06 podczas wszystkich Mszy Świętych w naszej parafii. Warto przyjść razem na tę samą Mszę:)

„Sztuka randki małżeńskiej” – to temat, jaki we środę 03 czerwca podejmą Elżbieta i Dominik Łozińscy – małżeństwo z ponad 20-letnim stażem. Będziemy ich gościć podczas Mszy świętej o godz.18.00 a tuż po Eucharystii będzie okazja do wysłuchania ich świadectwa.
Naprawdę warto!

A tu przeczytacie relację ze spotkania:
https://wroclaw.gosc.pl/doc/6338089.Malzenstwa-nie-rezygnujcie-z-randek
Wieczór Randkowy z powodów epidemiologicznych nie odbędzie się w salce parafialnej. Zachęcamy jednak, by z niego nie rezygnować! Pizzeria „Ciao Ciao” przy ul.Tarnogórskiej na hasło „Randka małżeńska” oferuje 15% rabatu na zamówienia z odbiorem osobistym przez cały okres trwania Oktawy. Pomysł na kolację gotowy:)
Całonocna małżeńska Adoracja Najświętszego Sakramentu – od zakończenia Mszy Św. wieczornej 05.06 do porannej Mszy Św. 06.06.2020. Od 24. maja będzie można się wpisywać na listę osób czuwających – starajmy się znaleźć sposób na to, by przyjść na adorację we dwoje, by wspólnie poddać więź małżeńską na działanie łaski Bożej.