XV Niedziela Zwykła – 14.07.2019 r.

Poniedziałek, 15.07 – św. Bonawentury
Wtorek, 16.07 – NMP z Góry Karmel
Sobota, 20.07 – bł Czesława, patrona Miasta Wrocławia – Uroczystość

1. Dziś przypadają imieniny J. Em. Ks. kard. Henryka Gulbinowicza. Zachęcamy do modlitwy w intencji Arcybiskupa Seniora naszej Archidiecezji.
  2. W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy Świętej odbędzie się kwesta na parafialny fundusz remontowo-inwestycyjny. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym z dyżurowaniem duszpasterzy czynna we wtorki i czwartki po Mszy Świętej wieczornej do godz. 19.30.
  4. Do końca lipca br. trwają w Parafii zapisy na 39. Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską na Jasną Górę jako pielgrzym pieszy lub duchowy. Więcej informacji znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej.
  5. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, wyłożonych na stoliku przy bocznym wejściu do kościoła.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy Bożej opieki.

Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia