V Niedziela Wielkanocna – 15.05.2022 r.

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30.
  2. W poniedziałek, 16 maja, przypada święto Świętego Andrzeja Boboli, patrona Polski. Niech jego wstawiennictwo wyprasza dar jedności naszym małym wspólnotom oraz całej ojczyźnie.
  3. W środę, 18 maja, przypada 102. rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II. To kolejna okazja, aby odkrywać na nowo słowa naszego Wielkiego Rodaka.
  4. Zbiórka LSO w sobotę o godz. 12.00.
  5. Za tydzień w niedzielę na Mszy Świętej o godz. 12.00 będziemy przeżywać Odpust Parafialny ku czci NMP Wspomożycielki Wiernych.
  6. Msza Święta w rocznicę I Komunii Świętej odbędzie się za tydzień w niedzielę 22 maja o godz. 12.00.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz opieki Maryi – Wspomożycielki Wiernych.
  8. Bożemu Miłosierdziu polecamy naszych zmarłych Parafian: śp. Andrzeja Tyrajskiego z ul. Księskiej, śp. Bogdana Fedorczaka z ul. Starodworskiej, śp. Wojciecha Dziurę z ul. Opolskiej, śp. Stanisława Pacyka z ul. Świątnickiej, śp. Henryka Stasiaka z ul. Czechowickiej, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 16 maja o godz. 14.00. Wieczny odpoczynek…

Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia