Ogłoszenia parafialne

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.11.2023 r.

JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

 1. Dzisiejsza uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, to ostatni mocny akord roku liturgicznego przed adwentowym wyciszeniem.
 2. Dziś zbiórka do puszek na budowę nowych kościołów w archidiecezji.
 3. Nabożeństwo wypominkowe w listopadzie codziennie o godz. 17.30.
 4. W czwartek, 30 listopada, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętego Andrzeja Apostoła. Był pierwszym uczniem powołanym przez Pana Jezusa, rodzonym bratem Świętego Piotra.
 5. W tym tygodniu przypada:
  • I piątek miesiąca: Msza Święta w int. Wynagradzającej NSPJ o godz. 08.00, wizyta u chorych od godz. 09.00, Sakrament Pokuty i Pojednania od godz. 17.00 do godz. 17.55, Nabożeństwo do NSPJ o godz. 17.30.
  • I sobota miesiąca: Msza Święta w int. Wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 08.00 oraz nabożeństwo do NSNMP.
 6. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii rozpoczną się w I Niedzielę Adwentu Mszą Świętą wieczorną w sobotę 2 grudnia o godz. 18.00 i potrwają do środy włącznie. Szczegółowy program jest wywieszony w gablotach, Głosie Serc i na stronie parafii. Rekolekcje przeprowadzi o. Kamil Wawro SSCC, Przełożony Klasztoru w Polanicy-Zdrój.
 7. W niedzielę 3 grudnia przypada w naszej Parafii Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie wystawienia po Mszy Świętej o godz. 12.00 do godz. 17.50. Lista Adoracyjna wyznaczonych ulic jest wywieszona w gablotach, Głosie Serc i na stronie parafii.
 8. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Najświętszej.

Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia
Sercanie Biali