I Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021 r.

1. Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które będzie nam głosił ks. Bogdan Kulik MSF (Misjonarz Świętej Rodziny) z Górki Klasztornej. Szczegółowy program rekolekcji jest wywieszony w gablocie, w Głosie Ser i na stronie parafialnej.
  2. Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30.
  3. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa w piątki dla dzieci o godz. 17.30, a dla dorosłych po Mszy Świętej wieczornej ok. 18.40. W Trestnie o godz. 16.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.15, a w Trestnie o godz. 15.15.
  4. Adoracyjna Miejska Droga Krzyżowa rozpoczęła się od środy popielcowej i potrwa do wielkiej soboty (3 kwietnia). Na szlaku tej Drogi również wpisany jest nasz kościół jako VI stacja – Weronika ociera twarz Jezusowi Chrystusowi.
  5. Za tydzień przypada Niedziela Ad gentes, która jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Zbiórka do puszek na rzecz misjonarzy pracujących w Afryce.
  6. Spotkanie Rodziców Dzieci komunijnych w niedzielę 28 lutego po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.