XXIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020 r.

1. Dziś zbiórka do puszek na remont wnętrza kościoła.
  2. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele poświęcona jest sprawie misji. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich. Wielkie dzieło misyjne wspieramy na różne sposoby, dzisiaj także składając ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne.
  3. Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 17.30. Dla dzieci Różaniec od poniedziałku do piątku. W Trestnie Nabożeństwo w niedzielę o godz. 15.30.
  4. Próba Młodzieży, która przyjmie Sakrament Bierzmowania za tydzień w niedziele, odbędzie się w środę 21 października o godz. 19.00 w kościele. Obecność obowiązkowa.
  5. Spowiedź przed Bierzmowaniem w piątek 23 października o godz. 19.00.
  6. Zbiórka LSO w sobotę o godz. 12.30.
  7. Za tydzień w niedziele odbędzie się w naszej Parafii Wizytacja Kanoniczna. W tym dniu będziemy gościć ks. bp. Jacka Kicińskiego CMF, który będzie obecny na Mszy Świętej o godz. 10.30 i 12.00 na której udzieli Sakramentu Bierzmowania.
  8. Za tydzień taca przeznaczona na Nuncjaturę Apostolską w Polsce.
  9. Kartki wypominkowe są wyłożone na stolikach z prasą. Wypełnione czytelnie kartki z podaniem nazwy ulicy i numeru można składać w kancelarii lub zakrystii.
  10. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego.
  11. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
    ◦ 20 X – św. Jan Kanty (1390-1473), prezbiter, profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, znany z niezwykłej pracowitości i wielkiego miłosierdzia.
    ◦ 22 X – św. Jan Paweł II (1920-2005), papież Polak, wielki nauczyciel wiary  i bezgranicznego zawierzenia Chrystusowi i Jego Najświętszej Matce.