XXX Niedziela Zwykła – 25.10.2020 r.

1. Zaplanowana na dzisiejszy dzień wizytacja kanoniczna ze względu na obostrzenia została odwołana.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona na Nuncjaturę Apostolską w Polsce.
  3. Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 17.30. Dla dzieci Różaniec od poniedziałku do piątku. W Trestnie Nabożeństwo w niedzielę o godz. 15.30.
  4. Kartki wypominkowe są wyłożone na stolikach z prasą. Wypełnione czytelnie kartki z podaniem nazwy ulicy i numeru można składać w kancelarii lub zakrystii.
  5. W Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada, Msze Święte będą sprawowane jak w każdą niedzielę z wyjątkiem Mszy Świętej o godz. 12.00, która jest odwołana! Msza Święta na naszym parafialnym cmentarzu będzie sprawowana o godz. 13.00, po której nastąpi procesja za zmarłych.
  6. Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i przynajmniej w myślach pomodlą się w intencji zmarłych, zyskają odpust dla dusz w czyśćcu cierpiących. Odpust ten przez cały miesiąc listopad jest zupełny a w inne dni cząstkowy.
  7. W Dzień Zaduszny 2 listopada Msze Święte będą sprawowane o godz.: 08.00, 12.00 i 18.00 oraz o godz. 16.00 w Trestnie.
  8. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego na cmentarzu parafialnym 2 listopada o godz. 15.00 pod krzyżem.
  9. Nabożeństwo wypominkowe w listopadzie codziennie od 2 listopada o godz. 17.30.
  10. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby Papieskiego Stowarzyszenia Pomocy Kościołowi w Potrzebie.
  11. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• 28 X – Święci Apostołowie Szymon i Juda Tadeusz.